• Trendy woonhuis met gebruik van duurzame materialen
• Tuin op het zonnige zuiden en vrijstaande berging
• Volledig geïsoleerd en voorzien van vloerverwarming
• Ruimtelijke en lichte vertrekken door de grote raampartijen
• Gelegen in rustige, kindvriendelijke straat en dichtbij de binnenstad van Schagen
Ruim en landelijk wonen nabij Schagen
Ten oosten van de stad Schagen, in het mooie landelijke dorpje Haringhuizen ligt deze half vrijstaande woning op een super stek! De locatie bevindt zich aan het einde van de Dorpsstraat van Haringhuizen.
De woning is gelegen op circa 2 km van de stad Schagen met haar vele terrassen en winkels. In de gemeente Schagen waant u zich in een omgeving waarin stad en platteland zich verenigen. Zicht op wijds landelijk gebied, wisselende luchtpartijen, maar ook leuke winkelstraten met de bekende winkelketens én de plaatselijke boetiekjes, restaurants, bars en de bioscoop: dat is Schagen. De woning ligt nabij diverse fiets- en wandelroutes.
De woning ligt mooi landelijk, in een rustige buurt.
Omgeving
De ruime twee onder een kapwoning is gelegen aan het einde van de dorpsstraat in Haringhuizen. De wijk is gelegen nabij de stad Schagen en is gelegen in kindvriendelijke, een autoluwe straat met alleen bestemmingsverkeer. Er zijn 2 parkeerplaatsen aanwezig bij de woning en een laadpaal voor een elektrische voertuig. Daarnaast is er in de straat een parkeerterrein met meer dan voldoende parkeergelegenheid.
Gebouwd onder architectuur en gelegen op een prachtige locatie, bieden wij deze half vrijstaande woning aan.
De woning is recent gebouwd (2018) volgens de laatste bouwnormen en er is gebruik gemaakt van duurzame materialen wat de woning een luxe uitstraling geeft.
Het dak is gedekt met een moderne strakke dakpan, de wanden zijn bekleed met hout, de dakkapellen en kopgevels zijn bekleed met zink, verzonken goten, de hoge raampartijen zijn voorzien van isolatieglas en de woning is volledig geïsoleerd.
De woonoppervlakte is circa 170 m² en de inhoud van de woning bedraagt maar liefst circa 760 m³. De woning wordt volledig verwarmd middels vloerverwarming en in de woonkamer is er een gezellige houtkachel als bijverwarming.
De nutsvoorzieningen bestaan uit gas, water, elektra, riolering en glasvezel aansluiting voor TV en internet. Alle vertrekken zijn voorzien van een aparte thermostaat waardoor de tempratuur in elke ruimte apart regelbaar is.
Deze woning is van alle gemakken voorzien en is zo te betrekken en behoort dan ook tot de categorie spullen pakken en wonen maar!!
Maak snel een afspraak voor een uitgebreide bezichtiging.
Woonkamer
Zodra u deze fraai afgewerkte woning binnenstapt valt gelijk op dat deze heerlijk hoog en ruim is.
De tuingerichte woonkamer heeft uitzicht over de zonnige tuin en is heerlijk licht door de grote raampartijen welke over de gehele zijgevel tot aan de nok (voorzien van elektrische dakramen) van de woning zijn toegepast. Op de vloer is een fraaie, eikenhouten parketvloer gelegd en de wanden zijn gestuukt en bestaan deels uit glas.
Eethoek
De eethoek heeft directe verbinding met de keuken en de woonkamer. Er is plaats voor een ruime eettafel en vanuit hier heeft u door de hoge raampartijen uitzicht over de keurig aangelegde tuin.
Keuken
De open keuken met kastenwand en het eiland is het stralende middelpunt van de woning.
De keuken staat in verbinding met de woonkamer en het eet-gedeelte dus tijdens het koken heeft u altijd contact met elkaar.
De houten keuken heeft enorm veel kastruimte, een roestvrijstalen blad en is voorzien van diverse inbouwapparatuur waaronder; een combi-oven, inductiekookplaat, vaatwasser, Quooker en inbouwkoelkast.
Kantoor/ slaapkamer
Aan de achterzijde van de woning, op de begane grond is een kantoor ingericht. Deze kamer heeft een ingebouwde kastenwand en zou ook uitermate geschikt zijn als extra slaapkamer.
Bijkeuken
De bijkeuken ligt aan de voorzijde van de woning en heeft een ingebouwde kastenwand met vriezer. Hier zijn ook de wasmachine-/droger opgesteld welke zijn ombouwd door een keukenblok welke is voorzien van wasbak en waterontharder.
Indeling eerste verdieping
Op de eerste verdieping treft u de overloop, drie ruime slaapkamers en de badkamer met ligbad, douche, dubbele wastafel en toilet.
Slaapkamers
De eerste verdieping beschikt over een drietal, keurig afgewerkte slaapkamers.
De vloeren op de verdieping zijn geheel voorzien van eiken houten parketvloer en de wanden en plafonds zijn strak gestuukt. Daarnaast is er ook op de verdieping vloerverwarming aanwezig.
Aan de achterzijde is de ouderslaapkamer gelegen. Hier is een dakkapel geplaatst waardoor er een aangename lichtinval is en de ruimte optimaal is benut en deze is voorzien van inbouwkast.
De slaapkamer aan de voorzijde beschikt over een tweetal Velux dakramen. Aan de voorzijde is ook de derde slaapkamer gelegen welke ook een prettige lichtinval heeft door de dakkapel en het Velux dakraam. Alle dakramen hebben screens (buiten) en enkele een vaste hor. Een van de slaapkamers aan de voorzijde heeft een tweede deur en is middels een wand eenvoudig te splitsen in waardoor er een 4e slaapkamer gerealiseerd kan worden.
Vanuit 2 slaapkamers is er een leuke doorkijk naar de woonkamer.
Badkamer
De badkamer is smaakvol afgewerkt en ingericht. De wanden zijn deels voorzien van glad stucwerk en deels betegeld in lichte kleurstelling. De vloer is afgewerkt met grote tegels. Er is een ligbad aanwezig, douche, een grote wastafel met dubbele kranen, welke is verwerkt in een op maat gemaakt meubel met veel kastruimte voor het opbergen van uw spullen. Er is in de badkamer ook een toilet aanwezig.
Indeling tweede verdieping
De tweede verdieping is momenteel in gebruik als zolder. De zolder is bereikbaar middels een vlizo trap.
De tuin
De tuin is voornamelijk gelegen op het zonnige zuiden en is door de afwisseling van verschillende beplanting en gras strak aangelegd.
De woning heeft een mooi ruim terras op het zuiden gelegen. Deze is voorzien van een gezellige houtkachel zodat u na zonsondergang ook heerlijk kunt genieten van het buiten zijn met knisperend haardvuur. Naast het hoofdterras is er aan de achterzijde van de woning ook een terras aanwezig.
De berging
De vrijstaande houten schuur past helemaal in het plaatje doordat hetzelfde materiaalgebruik is toegepast als voor de woning. De buitenzijde is bekleed met zwarte planken en afgewerkt met zink. De schuur biedt genoeg ruimte voor de fietsen, het opbergen van uw spullen en tuingereedschap. Aan de buitenzijde is er ook een overkapte houtopslag en de containers zijn netjes weg gewerkt achter een schuifdeur.
Kadastraal
Het perceel is kadastraal bekend als Gemeente Barsingerhorn, sectie G, nummer 843 en is groot circa 585 m2.